2 min13 września 2022

5 prostych kroków do zarobków w EURO

Myślisz, że znalezienie pracy za granicą jest trudne i czasochłonne? Nic bardziej mylnego! Dzięki rekruterom z agencji PRAN wyjazd do Holandii będzie dla Ciebie miłym doświadczeniem. Zobacz, jak w 5 krokach, możesz wkrótce zarabiać w EURO.

1. Wybierz ofertę lub zarejestruj się na stronie pran.pl

Chcesz samodzielnie szukać pracy? Mamy dla Ciebie wiele propozycji w różnych branżach: produkcja, logistyka, budownictwo, spawacz, operator CNC, branża samochodowa czy techniczna. Możesz też zostawić nam swoje dane i to my znajdziemy Ci najlepiej dopasowaną ofertę pracy. Aplikuj już dziś!

2. Poczekaj na kontakt od rekrutera

Robimy wszystko, by nasi kandydaci i kandydatki byli zadowoleni z pracy. Zazwyczaj potrzebujemy jednego dnia roboczego, żeby przeanalizować Twoje zgłoszenie. To czas na sprawdzenie szczegółów i dopasowanie Ci najlepszej oferty.

3. Zaakceptuj warunki i podpisz dokumenty

Chcemy Cię lepiej poznać, dlatego zadzwonimy i zapytamy o Twoje doświadczenie i oczekiwania. Sprawdzimy też poziom języka angielskiego. Zaprezentujemy Ci jedną lub kilka ofert, a Ty wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie propozycję. Przedstawimy możliwości dodatkowego zarobku jak praca w weekendy czy nadgodziny. Powiemy, gdzie i w jakich warunkach będziesz mieszkać. Teraz wystarczy, że zaakceptujesz warunki, podpiszesz dokumenty i… w drogę!

4. Jedź do Holandii

Transport możesz zorganizować we własnym zakresie lub skorzystać z naszego przewoźnika. Na co czekasz? Przekonaj się już dziś, że Holandia to piękne miejsce. Nie tylko do pracy, ale również do wypoczynku.5. Zacznij pracę i czekaj na pierwszą wypłatę w EURO!

W większości naszych ofert wypłaty są tygodniowe. Wystarczy mieć numer BSN (numer ewidencyjno-fiskalny) i własne konto walutowe. Nie przejmuj się jeśli ich nie masz. Pomożemy Ci z formalnościami. Proste prawda? Do zobaczenia w Holandii!


Dlaczego właśnie agencja PRAN? Bo z nami wyjazd do Holandii będzie dla Ciebie bezpieczny. Kliknij i przekonaj się, dlaczego to właśnie nam warto zaufać.

Chcesz wiedzieć więcej? Interesują Cię szczegóły dotyczące wyjazdu i pracy w Holandii? Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Podobne wpisy

Zobacz blogi w tej kategorii

Czy język angielski przydaje się w Holandii? Jak zacząć naukę?

3 min24 maja 2024

Otwarcie konta bankowego w Holandii

3 min15 lutego 2024

Wzrost płacy minimalnej w Holandii: Co to oznacza dla Ciebie?

2 min3 stycznia 2024