3 min27 grudnia 2023

5 sposobów na spędzenie Sylwestra w Holandii

Sylwester to czas radości, świętowania i witania nowego roku.
Holandia, z jej różnorodnością kulturową i bogatą ofertą rozrywkową, jest doskonałym miejscem do spędzenia tej szalonej nocy.
Oto pięć świetnych sposobów na spędzenie Sylwestra w Holandii, zarówno dla tych, którzy preferują płatne imprezy, jak i dla szukających darmowych alternatyw.

 

1.Ogniste Pokazy Pirotechniczne w Amsterdamie

Cena: Około 50€

Amsterdam słynie ze swoich wspaniałych pokazów pirotechnicznych nad rzeką Amstel. Znana z ekologii Holandia powoli zastępuje klasyczne fajerwerki – elektrycznymi! Mimo to pokazy laserów, fajerwerków i świateł to idealny sposób na Sylwestra, które zostaną w pamięci na długo. Bilety na te wydarzenia zazwyczaj obejmują dostęp do miejsc z najlepszym widokiem i kieliszek szampana o północy.
Aby uzyskać więcej informacji zajrzyj tutaj.

 

 

2.Ekskluzywna Noc w Rotterdamskim Klubie

Cena: 30-60€

Dla miłośników nocnego życia Rotterdam oferuje ekskluzywne imprezy w swoich najlepszych klubach. Cena biletu zawiera dostęp do klubu, open bar, a także występy DJ-ów i artystów na żywo. To idealna opcja dla tych, którzy chcą tańczyć do białego rana. Bez względu na to, czy wolisz rytmy latino, czy szalony rave- w Rotterdamie znajdziesz coś dla siebie! Na tej stronie znajdziesz wszystkie imprezy klubowe, jakie odbędą się w Sylwestra w tym portowym mieście.

 

3.Tradycyjne Ogniska w Scheveningen

Cena: Darmowe

W Hadze, zwłaszcza na plaży w Scheveningen, odbywają się tradycyjne ogniska sylwestrowe. To wyjątkowe doświadczenie kulturowe, które łączy mieszkańców i turystów. Połączenie żywiołów wody i ognia wprawia w noworoczny nastrój, jednak niektórzy uznali tę atrakcję za zbyt niebezpieczną i w 2019 zaprzestano jej kontynuacji. W zeszłym roku ogniska wróciły do sylwestrowego harmonogramu! Przeczytasz o tym tutaj.

 

4.Domówka po Holendersku

Cena: Darmowa

Domówki to popularna i darmowa alternatywa dla tych, którzy wolą spędzić Sylwestra w bardziej kameralnej atmosferze. Zaproszenie znajomych, wspólne gotowanie, gry planszowe, i wspólne odliczanie do Nowego Roku to doskonały sposób na spędzenie tego wieczoru. To świetny sposób na to, by poznać sylwestrowe tradycje innych kultur i spróbować noworocznych potraw i bawić się do białego rana w kameralnym gronie.

 

5. Sylwester na plaży

Cena: Darmowa

Spacer po zasypanej śniegiem plaży to magiczne doświadczenie. Można podziwiać widok morza i cieszyć się świeżym, morskim powietrzem. To doskonała okazja do refleksji i powitania Nowego Roku w spokoju i ciszy. Chociaż Holandia nie kojarzy się z nadmorskim klimatem- posiada wiele pięknych, szerokich i piaszczystych plaż. Jeśli chcesz spędzić Sylwestra z odrobiną szaleństwa- zorganizuj piknik i imprezę na plaży! Zobacz, ile pięknych plaż tylko czeka, byś spędził na nich ostatnią noc w roku!

Spędzenie Sylwestra w Holandii to niezapomniane przeżycie, niezależnie od tego, czy wybierzesz ekscytującą imprezę czy spokojne chwile w gronie najbliższych. Holandia oferuje różnorodność wydarzeń i doświadczeń, które sprawią, że ten Sylwester będzie wyjątkowy.

A jeśli Twoim noworocznym postanowieniem będzie nowa praca- zajrzyj do naszych ofert już dziś!

 

 

Podobne wpisy

Zobacz blogi w tej kategorii

10 najpopularniejszych parków rozrywki w Holandii - część 2

4 min31 maja 2024

Czy język angielski przydaje się w Holandii? Jak zacząć naukę?

3 min24 maja 2024

Holenderska pasja rowerowa

3 min22 maja 2024