Pracownik produkcji - piekarnia w Weert

Weert 40 godzin Produkcja V-000828
Praca zmianowa!
Oferta pracy Pracownik produkcji - piekarnia w Weert Weert

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • odmierzenie odpowiedniej ilości składników
  • przygotowanie ciasta wg receptury
  • kontrola umieszczonego przez maszynę ciasta w formie do pieczenia
  • ręczne nałożenie pokrywy na formę do pieczenia
  • ręczne zebranie upieczonych podłużnych chlebków i ułożenie na wózku
  • odstawienie wózków z chlebem w odpowiednie miejsce na magazynie

W Weert znajduje się zakład, który od 1840 roku dba o to, by człowiek miał co chrupać. Grzanki, chlebki, paluszki, tosty czy babeczki to ich specjalności, które mimo nowoczesnych sprzętów, wciąż wypiekane są w tradycyjny sposób.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • opiekę i pomoc Koordynatora
  • możliwość pracy zmianowej
  • stawkę podstawową: 12,06€/h brutto
  • dodatki zmianowe
  • atrakcyjne zarobki
  • zakwaterowanie służbowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • oferta skierowana także do osób z własnym zakwaterowaniem w okolicy Weert.

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • dobra znajomość j.angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • motywacja i zaangażowanie (praca dwuzmianowa)
  • elastyczność