Spawacz TIG

Montfoortlaan, Utrecht 40 godzin Metal V-001974
PRACA DLA SPAWACZA

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • spawanie konstrukcji, zbiorników wykorzystywanych w przemyśle spożywczym
  • praca z rysunkiem technicznym
  • spawanie stali nierdzewnej

Dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • kontrakt na długo
  • atrakcyjne wynagrodzenie, płatne co tydzień
  • nadgodziny
  • pokój jednoosobowy

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • doswiadczenie zawodowe jako spawacz TIG
  • ważne uprawnienia spawalnicze na 141 (FM5)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicnego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód