Pracownik produkcyjny - przekąski wege - Oss

Oss 38 godzin Produkcja V-002315
Przekąski Vege

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Praca na danym stanowisku jest w trybie 3-zmianowym i na długi okres z możliwością przejścia na kontrakt z firmy.

Godziny pracy:

06:00 – 14:00

14:00 – 22:00 (dodatek zmianowy po godzinie 18:00 wynosi 133%)

Praca polega miedzy innymi na:

  • mieszaniu składników
  • przygotowywaniu produktów do produkcji
  • pakowanie produktów do pojemników oraz kartonów
  • odstawianie zapakowanych kartonów na palety

Dla naszego klienta w miejscowości Oss zajmującym się produkcją oraz pakowaniem żywności wegetariańskiej poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pracę na długi okres czasu

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy przy produkcji żywności będzie dodatkowym atutem
  • kontrola jakości produktu
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym