Operator maszyn CNC - obróbka drewna

Culemborg 40 godzin Produkcja V-002572

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Obsługa maszyn CNC do obróbki drewna (IMA, Homag, Reichenbacher , Vitap).

Praca z programami Alphacam, Woodwop, Imawop, TPA, Top Solid Wood.

Sprawdzanie jakości wykonanych detali.

Pracodawca od ponad 55 lat specjalizuje się w projektowaniu produktów drewnianych w 2D i 3D jako dostawca.

Dostawa półproduktów lub produktów gotowych odbywa się głównie na rynku meblowym.

Inne rynki to przemysł oraz rynek wewnętrzny i zewnętrzny.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

Tygodniowe wypłaty.

Zakwaterowanie w prywatnym, jednoosobowym pokoju.

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania

Doświadczenie jako Operator CNC przy obróbce drewna.

Znajomość języka angielskiego.

Umiejętność pisania programów CNC w ww. programach.

Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Prawo jazdy i mile widziany własny samochód.

Przejrzymy Twoją aplikację

Skontaktuj się z nami

Aleksandra Zawadzka

Rekruter