Spawacz stoczniowy 135, 136, 138

Amsterdam 40 godzin Metal V-002577
Holenderska stocznia

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  •  Remonty statków, wymiana poszycia
  •  Budowa od podstaw nowych jednostek pływających

Dla naszego holenderskiego klienta, międzynarodowej stoczni, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Spawacz 135, 136, 138, 111

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Kontrakt na długo
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, płatne co tydzień
  • Pokój jednoosobowy
  • Nadgodziny

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • Doświadczenie zawodowe jako spawacz stoczniowy
  • Ważne uprawnienia spawalnicze 135, 136, 138, 111
  •  Doświadczenie przy remontach i budowach jednostek pływających
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziany certyfikat operatora suwnicy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Certyfikat VCA