Operator wózka widłowego typu reachtruck - Tiel

Tiel 40 godzin Logistyka V-003092
Reachtrucker - Tiel
Oferta pracy Operator wózka widłowego typu reachtruck - Tiel Tiel

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • zbieranie zamówień (produkty gospodarstwa domowego, szampony, środki higieny, chemia gospodarcza)
  • transport paczek za pomocą wózka typu reachtruck (wysokiego składu)
  • zabezpieczanie paczek taśmą
  • przekładanie produktów z palety na paletę
  • uzupełnianie zasobów magazynu

Na wysokich regałach, gdzieś pod sufitem wielkiej hali, leżą sobie produkty, myśląc, że świat o nich zapomniał...

A wszystko dlatego, że w firmie brakuje:

OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO TYPU REACHTRUCK

Miejsce pracy: Holandia, Tiel

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • opiekę Koordynatora
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • tygodniowe wynagrodzenie
  • atrakcyjne zarobki - € 12.50 brutto

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • posiadasz certyfikat na wózki widłowe boczne (nie starszy niż 5 lat)
  • dogadujesz się po angielsku w sposób komunikatywny
  • jesteś osobą sprawną fizycznie
  • chcesz pracować w weekendy i w nadgodzinach
  • posiadasz zaświadczenie o niekaralności

Posiadanie prawa jazdy będzie mile widziane