Pracownik logistyczny - pakowanie ziół

Venlo 40 godzin Logistyka V-003115

Ta oferta to niezłe ziółko!

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

By zioła miały okazję trafić do sklepu, musisz wypełnić swoje obowiązki:

  • porcjowanie ziół (z opakowań 5kg na mniejsze)
  • wykładanie ich na linię produkcyjną
  • układanie opakowań do skrzynek

Pakowanie i etykietowanie ziół odbywa się mechanicznie.

Krótki opis

Venlo, hala, jakich wiele.

Dopóki nie wejdzie się do środka i nie poczuje zapachu bazylii, mięty i pietruszki!

Wiele ziółek- jeden cel:spakować je i dostarczyć świeże do sklepów!

Żeby umilić pracownikom przerwy, firma naprawdę się postarała!

Dlatego na terenie zakładu znajdują się: pralnia, suszarnia, wyposażona kuchnia (piekarniki, lodówka, tostery, zmywarka, mikrofalówka), stół do ping-ponga, piłkarzyki, muzyczny kącik oraz siłownia.

Bywa i tak, że pracownicy po skończonej zmianie zostają na dłużej w miejscu pracy. Tak! To praca z której nie chce się wracać!

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem

  • Zwracamy koszty dojazdu z i powrotu do Polski!!
  • Po zakonczeniu projektu dodatkowy bonus finansowy!
  • Pracę w stabilnej i przyjaznej firmie, nastawionej na pracownika i jego potrzeby
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Dobre warunki mieszkaniowe
  • Pracę na 5 tygodni z mozliwoscia przedluzenia

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania

  • Potrafisz pracować w zespole
  • Masz motywację do pracy

Jeśli posiadasz doświadczenie w podobnej pracy to już w ogóle super!

Zwykły dzień pracy

Jak wygląda?