Frezer CNC (Mazatrol)

Enschede 40 godzin Metal V-003600

Operator frezarek CNC - Mazak

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • obsługa i programowanie frezarek CNC Mazak
  • praca z krótkimi seriami
  • wymiana narzędzi
  • pomiar wykonywanych detali

Zakres działalności naszego klienta łączy kilka dyscyplin, takich jak inżynieria, cięcie laserowe, spawanie, malowanie proszkowe i montaż, a wszystko to pod jednym dachem.

Firma świadczy usługi dla sektora gazowego, naftowego oraz dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego.

Co oferujemy

  •  wynagrodzenie- ok. 520 euro net/40h - po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia- w zależności od doświadczenia
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • cotygodniowe wypłaty
  • pojedyncze pokoje
  • pracę na długo

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • doświadczenie jako frezer CNC z umiejętnością programowania maszyn Mazak
  • doświadczenie z oprogramowaniem Mazatrol
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy i mile widziany własny samochód

Przejrzymy Twoją aplikację

Skontaktuj się z nami

Aleksandra Zawadzka

Rekruter