Pracownik produkcji

De Lier 40 godzin Produkcja V-003785
Zieloni mi!

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Dział wysiewania:

  • kontrola i prawidłowe ułożenie tac z nasionami,
  • obsługiwanie maszyn siejących
  • kompletowanie palet zgodnie z zamówieniami

Dział transportu wewnętrznego:

  •  kompletowanie i przetransportowanie tac z sadzonkami do odpowiednich działów

Dział sadzenia i przesadzania:

  • sadzenie sadzonek roślin
  • kontrola jakości i zastępowanie nieprawidłowych roślin
  • przesadzanie roślin
  • przygotowanie do wysyłki określonych zamówień

Dział czyszczenia:

  • oczyszczanie tac
  • dezynfekcja tac

Dział dystrybucji:

  • przyjmowanie zamówień z różnych lokacji •
  • przetwarzanie zamówień
  • przygotowanie zamówień do wysyłki.

Nasz Klient jest jedną z wiodących firm na świecie, zatrudniającą ponad 28 000 pracowników w ponad 90 krajach.

Nasi konsumenci są najważniejsi we wszystkim, co robimy. Dążymy do zintegrowanych rozwiązań, w których łączą się: nasza wiedza i doświadczenie, nasze środki ochrony roślin. Z podstawową zasadą: więcej z mniej.

Co oferujemy

  • jeśli posiadasz prawo jazdy możesz zostać kierowcą, dostaniesz do dyspozycji samochód służbowy lub bus oraz dodatek do wypłaty 4€ dziennie
  • tygodniowe wynagrodzenie (pierwsza wypłata po przepracowanych 2 tygodniach)
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie
  • praca jednozmianowa

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • znajomość j.angielskiego w stopniu podstawowym
  • chęć i motywacja do pracy
  • entuzjazm!