Naprawa skrzynek - Nijmegen

Nijmegen 40 godzin Produkcja V-004307
Złota rączka bez znajomości języka angielskiego!

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Mycie skrzynek po mięsie myjką ciśnieniową
  • Naprawa skrzynek za pomocą narzędzi i elektronarzędzi

(ścinak, zgrzewarka, szlifierka, młotek, skrobak, frezarka)

Firma jest wiodącym ekspertem w zakresie logistyki żywności chłodzonej i związanych z nią usług, takich jak zaawansowana dystrybucja, przechowywanie (chłodnicze), przeładunek bezpośredni, zarządzanie pakowaniem oraz czyszczenie opakowań. Firma działa zgodnie z wszystkimi normami wyznaczonymi przez europejskie standardy jakości.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Fajne warunki mieszkaniowe
  • Prace na długo

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • Potrafisz posługiwać się narzędziami
  • Masz dobrą kondycję fizyczną
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Posiadanie własnego samochodu mile widziane!