Orderpicker - Tilburg - Doniczki

Tilburg 40 godzin Logistyka V-004977
Super praca również dla par!

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • zbieranie zamówień za pomocą skanera recznego
  • przewożenie zamówień na wózku EPT (możliwe przeszkolenie)
  • pakowanie
  • przygotowanie do wysyłki

Wiodący dostawca usług w zakresie globalnej logistyki obsługujacy przemysł i handel w globalnej wymianie towarów wykorzystując transport lądowy, lotniczy i fracht oceaniczny, logistykę kontraktową i zarządzanie łańcuchem dostaw.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • opiekę polskiego koordynatora
  • fajną pracę na dłużej

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • dogadujesz się po angielsku
  • jesteś osobą skrupulatną, dokładną i precyzyjną
  • potrafisz liczyć (nie nie chodzi o skomplikowane algorytmy :) )
  • cechuje Cię zaangażowanie

Posiadanie prawa jazdy kat. B będzie mile widziane