MERCHENDISER AMSTERDAM

Amsterdam 40 godzin Logistyka V-005296
Kto w dzieciństwie marzył o nocy w supermarkecie? Czas spełnić marzenia!

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • układanie towarów na półki wg wyznaczonych norm i zasad
  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów o prawidłową ekspozycję produktów
  • sprawdzanie dat przydatności produktów do spożycia
  • kontrolowanie zgodności cen i oznaczeń promocyjnych
  • środowisko pracy: sklep wielkopowierzchniowy / strefy cieple i zimne

Krótki opis

Skocz do sklepu!

Dla znanej, holenderskiej sieciowki sklepow spozywczych poszukujemy Merchendiserow!

Zaaplikuj i wykladaj chemie razem z nami !

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • system płatności co 4 tygodnie
  • dodatek wakacyjny 8,33% wypłacany z kazda wyplata 4-tygodniowa
  • zakwaterowanie w okolicy Amsterdamu
  • jeśli posiadasz prawo jazdy możesz zostać kierowcą, dostaniesz do dyspozycji samochód służbowy lub bus oraz dodatek do wypłaty 4€ dziennie/ netto

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • prawo jazdy - mile widziane
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • dyspozycyjność w godzinach wieczornych/nocnych ( godziny pracy są zróżnicowane w zależności od sklepu)