Pracownik logistyki w Utrechcie - magazyn z odzieżą

Utrecht 37 godzin Logistyka V-006112
Tygodniowe wyplaty!
Oferta pracy Pracownik logistyki w Utrechcie - magazyn z odzieżą Utrecht

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • załadunek / rozładunek kontenerów
  • pakowanie i przygotowanie do wysyłki
  • zbieranie zamowień
  • replenishment, czyli uzupełnianie produktów na lokacji
  • przyjmowanie zwrotów, kontrola jakości

W miejscowości Utrecht znajduje się magazyn, w którym znana marka odzieżowa ma swoje centrum dystrybucyjne.

Aktualne kolekcje zajmują miejsce na półkach, najnowsze trendy czekają na zamówienie…

Sukienki, koszule, garnitury, bluzki, swetry, kurtki- w tej firmie ubierzesz się od stóp do głów!

W sieci prężnie działa sklep internetowy, dlatego, by wysyłki sprawie trafiały do właścicieli, a zwroty odbyły się bez komplikacji, do Twoich obowiązków należeć będzie…

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • opiekę polskiego koordynatora
  • holenderską umowę o pracę
  • legalną pracę na dłużej
  • tygodniowe wynagrodzenie
  • dofinansowanie kosztów dojazdów do pracy (powyżej 10km)

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • dogadujesz się po angielsku w sposób komunikatywny
  • jesteś osobą zmotywowaną do pracy
  • chcesz pracować na dłużej
  • posiadasz własne zakwaterowanie w okolicy Utrecht