Orderpicker w Waalwijk

Waalwijk 40 godzin Logistyka V-006516
Praca w magazynie

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Praca w nowoczesnym i przestrzennym magazynie odbywa się w kilku działach o zróżnicowanym zakresie funkcji i zadań.

Do głównych obowiązków należy:

  • kompletowanie zamówień
  • zbieranie produktów z magazynu
  • pakowanie produktów zgodnie z zamówieniami
  • układanie produktów na paletach
  • kontrola jakości palet

Nasz klient jest wiodącym globalnym operatorem logistycznym, dostarczającym dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom na wszystkich kontynentach.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • atrakcyjne, tygodniowe wynagrodzenie
  • zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • komunikatywna znajomość  j. angielskiego
  • doswiadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane
  • pozytywne nastawienie do pracy oraz motywacja
  • mile widziane prawo jazdy kat. B