Pracownik produkcji sera - bez znajomości języka angielskiego! - Zegveld

Zegveld 40 godzin Produkcja V-006803
Yes Ser!
Oferta pracy Pracownik produkcji sera - bez znajomości języka angielskiego! - Zegveld Zegveld

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • pakowanie sera do kartonów i wkładanie do zgrzewarki
  • odpakowywanie sera z folii
  • przygotowanie serów do pakowania, cięcie sera na plasterki i na inne kawałki (wszystko zależy od zlecenia)

Powyższą ofertę kierujemy do osób przebywających na terenie Holandii.

Ze względu na międzynarodowe obostrzenia, pracownicy przyjeżdżający z Polski objęci są obowiązkiem 10 dniowej kwarantanny- w przypadku tej oferty pracodawca nie zapewnia tego rozwiązania. Posiadamy także oferty w których organizujemy kwarantannę- zapytaj o nie rekrutera.

Krótki opis

Może być dziurawy, a i tak będzie dobry!

Może być stary, a dla niektórych to przysmak!

Może być nawet spleśniały, a ludzie i tak to jedzą....

SEEEER!

Znamy takie miejsce, gdzie sery różnej maści piętrzą się pod sufit i czekają na wysyłkę.

Są też takie, które wymagają wcześniejszego przygotowania, a niektóre trzeba spakować, rozpakować… jest co robić!

Właśnie dlatego poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji - Holenderskie sery

Miejsce pracy: Holandia, Zegveld

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • opiekę polskiego koordynatora
  • fajne warunki mieszkaniowe
  • pracę na długo
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • BONUS! 25 euro netto za każdy, przepracowany, tydzień

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • chcesz podjąć pracę na dłużej
  • jesteś w dobrej kondycji fizycznej?