Pracownik magazynowy w Barendrecht

Barendrecht 40 godzin Logistyka V-006806
Praca w magazynie z owocami i warzywami
Oferta pracy Pracownik magazynowy w Barendrecht Barendrecht

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Jesteśmy pewni, że zawsze zastanawiało was skąd się biorą owoce i warzywa. Macie idealną szansę, by się tego dowiedzieć.

Pięknie spakowane, ładnie poukładane, smaczne i zdrowe. I wy możecie uczestniczyć w tym procesie…

...to komu, komu? Bo oferta świeża i zdrowa jak bomba witaminowa!

Aby proces dostarczania warzyw i owowców do klientów przebiegał bez problemu, poszukujemy

PRACOWNIKA MAGAZYNU

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Kontrola produktów
  • Sortowanie i rejestrowanie produktów wg wyznaczonych norm
  • Informowanie o wykrytych nieprawidłowościach
  • Sortowanie i kontrola przychodzących skrzynek
  • Przygotowanie skrzynek do mycia

Założony w 1929 roku magazyn, stał się bardzo szybko popularnym miejscem segregacji i dystrybucji owoców i warzyw w Niderlandach. Z czasem kilkakrotnie rozbudowany, dziś jest jednym z głównych magazynów logistycznych zajmujących się świeżym towarem.

Firma obsługująca te ogromne magazyny, jest dziś potentatem na rynku holenderskim, dystrybuując zarówno produkty rolników i sadowników z Europy, ale także tych z dalekich egotycznych krajów – przyczynia się do tego idealne położenie w obrębie największego europejskiego portu – Rotterdamu.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem

  • zdrowe i przyjemne środowisko pracy
  • okazja do życia fit – ćwiczenia ze skrzynkami każdego dnia
  • zazdro znajomych, obserwujących was na Insta - ciekawa okolica – wiatraki, tulipany, kanały
  • opieka polskich koordynatorów
  • wynagrodzenie 10,55€/h brutto
  • dodatki zmianowe wplywajace na wysokość pensji
  • możliwości awansu

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania

  • Jesteś ciekawy świata
  • Lubisz warzywa I owoce
  • Lubisz życie fit – uprawiasz sport
  • Zawsze ciekawiło Cię skąd się biorą warzywa i owoce
  • I może nawet posiadasz prawo jazdy? – będzie to Twoim atutem