Orderpicker - Waalwijk

Waalwijk 36 godzin Logistyka V-006918
Zbieranie zamówień w ogromnym sklepie internetowym
Oferta pracy Orderpicker - Waalwijk Waalwijk

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

By każda kobieta dostała swój ciuszek, każde dziecko zabawkę, a każdy facet co tam tylko sobie zamówił, Twoim zadaniem jest:

  • odnalezienie towaru z listy przy pomocy skanera/wybierania głosowego lub listy
  • przygotowanie do wysyłki
  • pakowanie

Krótki opis

Wyobraź sobie magazyn sklepu internetowego….

Tysiące półek, paczek, palet i tysiące klientów czekających na swoją przesyłkę.

I wtedy wkraczasz Ty - ORDERPICKER.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem

Co możemy Ci zaoferować:

  • możliwość nadgodzin,
  • odpłatne mieszkanie i ubezpieczenie,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pracę na dłuższy czas.

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania

Liczymy na Ciebie jeśli:

  • masz doświadczenie w podobnej pracy lub dużą motywację do nauki a jeśli przy okazji…
  • dogadujesz się po angielsku w sposób komunikatywny
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • posiadasz własny samochód
  • potrafisz posługiwać się wózkiem EPT

To jesteś kandydatem idealnym!