Pakowanie ciastek - Ochten

Ochten 36 godzin Produkcja V-007437
Oferta pracy Pakowanie ciastek - Ochten Ochten

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • pakowanie ciasteczek z linii produkcyjnej do plastikowych pudełek.
  • dbałość o najwyższą jakość produktu
  • praca w szybkim tempie!
  • powstrzymywanie się od zjedzenia ich wszystkich!

Jest takie miejsce w Holandii, gdzie pracują sami dorośli, ale w powietrzu unosi się zapach dzieciństwa… a to wszystko za sprawą wypiekanych tam ciastek!

I chociaż wyobraźnia podpowiada, że w fabryce słodyczy pracują same elfy - to szukamy człowieka ????

Pakowanie Ciastek

Miejsce pracy: Holandia - Ochten

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • opiekę polskiego Koordynatora
  • pracę zmianową 06:15 - 13:45 / 06:30 - 14:45 / 08:00 - 14:45 / 14:45 - 23:00 / 23:00 - 06:00
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • mieszkanie slużbowe
  • tygodniowe wynagrodzenie -  € 12.05 brutto a po 6-ciu miesiącach otrzymasz  € 13.44 brutto!

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • chcesz pracować długo w tym samym miejscu
  • w miejscu pracy zachowasz standardy BHP (brak sztucznych rzęs, paznokci, biżuterii i innych rzeczy, których nikt z nas nie chciałby znaleźć w ciastkach)
  • jesteś osobą zmotywowaną i z silną wolą