Operator Maszyn - produkcja ziół - Venlo

Venlo 40 godzin Logistyka V-007609
Ta oferta to niezłe ziółko!
Oferta pracy Operator Maszyn - produkcja ziół - Venlo Venlo

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

By zioła miały okazję trafić do sklepu, musisz wypełnić swoje obowiązki:

  • praca w dziale kontroli jakości
  • ustawianie parametrów maszyn pakujących
  • współpraca z operatorem liniowym (komunikacja w języku angielskim/holenderskim)

Pakowanie i etykietowanie ziół odbywa się mechanicznie.

Wyobraź sobie pracę, po której wracasz do domu pachnąc miętą, bazylią lub tymiankiem.

Wyobraź sobie pracę, w której podczas przerwy możesz zagrać w piłkarzyki, iść na siłownię,

zrobić pranie, albo posłuchać muzyki na wygodnej kanapie (chyba, że kanapa będzie zajęta, bo ktoś akurat gra w Playstation)

Wyobrażasz sobie?

Nie musisz, bo taka praca jest i czeka na Ciebie w VENLO

Poszukiwany: Operator maszyn pakujących

Co oferujemy

  • pracę w stabilnej i przyjaznej firmie, nastawionej na pracownika i jego potrzeby
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dobre warunki mieszkaniowe w Venlo (miasto graniczne z Niemcami)

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania

  • potrafisz pracować w zespole
  • masz motywację do pracy
  • posiadasz doświadczenie jako operator maszyn pakujących
  • dogadujesz się po angielsku w sposób komunikatywny
  • posiadasz doświadczenie jako kontroler jakości

Jeśli posiadasz doświadczenie w podobnej pracy to już w ogóle super!