Pracownik Magazynu - Nijmegen

Nijmegen 40 godzin Logistyka V-007659
Oferta pracy Pracownik Magazynu - Nijmegen Nijmegen

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • przyjmowanie towarów i kontrola jakości
  • magazynowanie produktów
  • kompletowanie zamówień na wymagane materiały
  • pakowanie i przygotowanie do wysyłki

Krótki opis

W magazynie zawsze jest co robić.

Dzięki temu, że zakres obowiązków jest zróżnicowany - ciężko się tam nudzić

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • legalna praca na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie 10,38€/h brutto
  • opiekę koordynatora

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • jesteś osobą dokładną?
  • posiadasz certyfikat na wózki widłowe
  • masz motywację do pracy
  • dogadujesz się po angielsku lub holendersku
  • posiadasz własne zakwaterowanie w okolicy Nijmegen