Pracownik produkcyjny - Moerkapelle

Moerkapelle 40 godzin Produkcja V-007769
Orchidea, czyli storczyk. Kwiat dla każdego.

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • sortowanie
  • sadzenie i wykładanie roślin na taśmę wg wyznaczonych norm i zasad
  • usztywnianie pędów roślin za pomocą patyczków i plastikowych klipsów
  • etykietowanie doniczek
  • pakowanie i przygotowanie roślin do wysyłki
  • kontrola jakości (oddzielanie chorych lub zepsutych roślin, usuwanie suchych liści, sprawdzanie korzeni)

Nasz Klient, dzięki uprawie prawie 14 milionów storczyków rocznie, jest największym producentem storczyków doniczkowych na świecie.

To idealny świat dla tych, którzy kochają kwiaty!

Co oferujemy

  • tygodniówki, pierwsza wypłata po w pełni przepracowanych 2 tygodniach
  • system jednozmianowy: Poniedziałek – Piątek od 6:00 do 15:30 (godziny pracy mogą się różnic w zależności od zapotrzebowania)
  • jeśli posiadasz prawo jazdy możesz zostać kierowcą, dostaniesz do dyspozycji samochód służbowy lub bus oraz dodatek do wypłaty 4€ dziennie/netto

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • chęć do pracy jednozmianowej (06:00 - 15:30)
  • prawo jazdy mile widziane