Pracownik magazynu w Roosendaal

Roosendaal 40 godzin Logistyka V-007773
Praca w magazynie z ubraniami
Oferta pracy Pracownik magazynu w Roosendaal Roosendaal

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Ach te magazyny - wiecznie się tam coś dzieje: przyjeżdża towar, wyjeżdża towar, raz się pakuje, raz rozpakuje, czasem trzeba ogarnąć zwroty, czasem zamówienie. No ale skoro magazyn mieści tysiące różnych produktów, ciężko się dziwić, że jest co robić!

Magazyn Rosendaal jest zawsze w modzie - a to dlatego, że zajmuje się dystrybucją japońskich marek odzieżowych. W zależności od tego, na jaki dział trafisz, do Twoich obowiązków może należeć:

  • Rozładowywanie – kontrolowanie i rozładowywanie produktów z kontenerów;
  • Sortowanie – sortowanie i ponowne pakowanie przychodzących produktów;
  • Liczenie towaru – liczenie produktów w miejscach ich kompletowania;
  • Zbieranie – kompletowanie produktów zgodnie z listą zamówień, z skanerem ręcznym lub prostym wózkiem transportowym;
  • Uzupełnianie – przenoszenie produktów z rezerw do miejsc kompletowania;
  • Pakowanie – jakościowa i ilościowa kontrola produktów, pakowanie i przepakowywanie produktów, identyfikowanie i usuwanie niezgodności zgodnie z procedura;
  • Załadowywanie – transport zamówień do odpowiednich doków, kontrolowanie załadowywanych zamówień, ładowanie zamówień do ciężarówek lub kontenerów.

Wiodący operator logistyczny na rynku holenderskim, zatrudniający kilka tysięcy osób. Ogromne magazyny, dziesiątki różnych specajlizacji wewnątrz. Daje to ogromne szansę na rozwój i awans.

W Roosendaal firma zajmuje się konfekcjonowaniem i dystrybucją ubrań japońskich marek, których głównym odbiorcą są Niemcy, Austra i Norwegia.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • atrakcyjne dodatki zmianowe i za pracę w weekendy
  • wynagrodzenie podstawowe 10,60 €/h brutto
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • opiekę polskiego koordynatora

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • dogadujesz się po angielsku w sposób komunikatywny B1
  • posiadasz chęć i motywację do pracy w systemie zmianowym
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • mieszkasz w okolicy Roosendaal - to Twój atut
  • mile widziany certyfikat na wózki widłowe