Pracownik magazynowy w Nieuwegein

Nieuwegein 38 godzin Logistyka V-008479
Praca w magazynie ze zroznicowanym asortymentem
Oferta pracy Pracownik magazynowy w Nieuwegein Nieuwegein

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

W zależności od tego, na jaki dział trafisz, do Twoich obowiązków może należeć:

  • Rozładowywanie – kontrolowanie i rozładowywanie produktów z kontenerów;
  • Sortowanie – sortowanie i ponowne pakowanie przychodzących produktów;
  • Liczenie towaru – liczenie produktów w miejscach ich kompletowania;
  • Zbieranie – kompletowanie produktów zgodnie z listą zamówień, z skanerem ręcznym lub prostym wózkiem transportowym;
  • Uzupełnianie – przenoszenie produktów z rezerw do miejsc kompletowania;
  • Pakowanie – jakościowa i ilościowa kontrola produktów, pakowanie i przepakowywanie produktów, identyfikowanie i usuwanie niezgodności zgodnie z procedura;
  • Załadowywanie – transport zamówień do odpowiednich doków, kontrolowanie załadowywanych zamówień, ładowanie zamówień do ciężarówek lub kontenerów.

W magazynie w Nieuweigen znajdziesz dosłownie wszystko! Tam trafiają produkty, które zamówić można w wielobranżowym sklepie online. Kosmetyki, zabawki, produkty spożywcze, elektronika - mydło i powidło – ale to dzięki swojej wszechstronności magazyn ten oferuje zróżnicowaną pracę.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne dodatki zmianowe i za pracę w weekendy
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Opiekę polskiego koordynatora

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania

Liczymy na Ciebie jeśli:

  • Dogadujesz się po angielsku w sposób komunikatywny
  • Posiadasz chęć i motywację do pracy w systemie zmianowym
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany certyfikat na EPT lub/i wózki widłowe