Glazurnik

Holandia 40 godzin Budownictwo V-008660
Praca dla glazurnika

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • ukladanie różnego rodzaju powierzchni ściany (kafle), podłogi glazura, gresem
  • dbania o wysoka jakość
  • przygotowanie powierzchni pod glazurę

Dla naszego holenderskiego klienta, aktywnego w branzy budowlanej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

GLAZURNIK

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • kontrakt na długo
  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzień
  • zakwaterowanie - pokój jednoosobowy

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • doświadczenie zawodowe jako glazurnik
  • doskonała znajomość technik ukladania glazury
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B, mile widziane własne auto
  • samodzielność
  • dyspozycyjność

Przejrzymy Twoją aplikację

Skontaktuj się z nami
Dorota Grabowska Rekruter