Naprawa skrzynek - Nijmegen

Nijmegen 40 godzin Produkcja V-008671
Złota rączka bez znajomości języka angielskiego!
Oferta pracy Naprawa skrzynek - Nijmegen Nijmegen

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • mycie skrzynek po mięsie myjką ciśnieniową
  • naprawa skrzynek za pomocą narzędzi i elektronarzędzi

(ścinak, zgrzewarka, szlifierka, młotek, skrobak, frezarka)

W pewnej firmie logistycznej znajdują się skrzynki po mięsie (i po przejściach).

Uszczerbione, pęknięte, pozadzierane... czekają tylko aż pojawisz się Ty!

Ty, który dasz im kolejne życie.

Nie musisz znać angielskiego, by wykonywać tę pracę!

Miejsce pracy: Nijmegen

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • opiekę polskiego koordynatora
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • pracę na długo
  • stawkę 10.95 €/h brutto
  • pracę na dwie zmiany: 06:00-14:30 i 14:30-22:00

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • potrafisz posługiwać się narzędziami
  • masz dobrą kondycję fizyczną
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • posiadanie certyfikatu na wózki widłowe jest plusem

Posiadanie własnego samochodu mile widziane!

Przejrzymy Twoją aplikację

Skontaktuj się z nami
Radosław Czajkowski Rekruter