Koordynator ds. zakwaterowania

Waalwijk 40 godzin Administracja i obsługa klienta V-008682
Koordynator

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

·        Rejestracja na parku nowo przyjeżdzających pracowników

·        Rozdawanie kluczy do domków oraz strojów służbowych

·        Inspekcje na zakwaterowaniu

·        Zapoznawanie nowo przyjeżdzających pracowników z zasadami obowiązującymi na zakwaterowaniu

·        Transport pracowników w przypadku choroby do lekarza czy szpitala

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko

Koordynator ds. zakwaterowania w Holandii.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem

·        Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

·        Kontrakt od tygodnia 40 do końca roku

·        Darmowe zakwaterowanie

·        Darmowy transport do pracy

·        Ubezpieczenie płatne 98 €

·        Po zakończonym projekcie możliwość zatrudnienie w firmie Covebo

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania

·        Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego

·        Prawo jazdy kategorii B

·        Asertywność w działaniu

·        Samodzielność

Przejrzymy Twoją aplikację

Skontaktuj się z nami
Dorota Grabowska Rekruter