Pracownik sortowni butelek - Tilburg

Tilburg 40 godzin Logistyka V-010621
Nie nabijamy w butelkę !
Oferta pracy Pracownik sortowni butelek - Tilburg Tilburg

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • przekładanie skrzynek z pustymi butelkami z palety na taśmę
  • układanie butelek do skrzynek
  • praca w szybkim tempie

Recycling to podstawa! Dlatego w pewnym magazynie w Tilburgu dba się o to, by szklane butelki trafiły do ponownego użytku.

W związku z tym poszukujemy:

PRACOWNIKA DO SORTOWANIA BUTELEK

Miejsce pracy: Holandia, Tilburg

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • opiekę polskiego Koordynatora
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • atrakcyjne zarobki
  • BONUS 25 euro netto za każdy, przepracowany, tydzień

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • komunikatywny j.angielski
  • motywacja i chęć do pracy
  • posiadanie prawa jazdy jest mile widziane
  • mieszkasz w rejonie Tilburga? Zapraszamy!