Operator wózka bocznego (reach truck)

Eindhoven 40 godzin Logistyka V-010722
Pracownik magazynowy - reach truck
Oferta pracy Operator wózka bocznego (reach truck) Eindhoven

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Pracownik magazynowy z certyfikatem na wózek boczny, zwany w Niderlandach REACH TRUCK – to osoba bardzo pożądana w wielu magazynach.

Bez takiego pracownika, towar, który leży na wyższych regałach, nie bardzo miałby możliwość znaleźć się na poziomie operacyjnym. Magazyny zaś posiadają wiele wysokich regałów – tym samym potrzebują wielu operatorów wózka bocznego.

Dlatego jeżeli szukasz pracy na rynku niderlandzkim, a dodatkowo posiadasz holenderski certyfikat na Reach Truck i/lub wieloletnie doświadczenie w obsłudze wózka bocznego - koniecznie zadzwoń do nas, i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Królestwo Niderlandów – czyli tulipany, sery, kanały, drewniane chodaki, wiatraki i… magazyny logistyczne. To właśnie w nich znajduje zatrudnienie wielu pracowników z Europy Wschodniej i Środkowej.

Magazyny te, to ogromne powierzchnie logistyczne, w których praca wre od rana do późnych godzin nocnych. Bywają i takie, które pracują całą dobę. „Pikerzy”, pakowacze, operatorzy EPT, operatorzy zamówień i grawerzy, kontrolerzy jakości i operatorzy wózków bocznych. Dla każdego coś się znajdzie.

PRAN pomaga wam wybrać najlepsze oferty magazynowe, gdzie godziny pracy są stabilne, a atmosfera przyjemna i koleżeńska. Dlatego nie zastanawiajcie się, zapraszamy do kontaktu. 8

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • wynagrodzenie zgodne z holenderskim CAO
  • stawka od 11,41 € wzwyż
  • niderlandzka umowa o pracę
  • pomoc i opieka polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • możliwość rozwoju i awansu
  • możliwość podpisania umowy bezpośredniej po 72 przepracowanych tygodniach

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • holenderski certyfikat na wózek boczny (rech truck) i/lub doświadczenie w obsłudze
  • prawo jazdy jest zawsze atutem
  • komunikatywny język angielski – poziom B1
  • kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność podejmowania decyzji