Orderpicker - magazyn z kosmetykami - Zaltbommel

Zaltbommel 40 godzin Logistyka V-011041
Kosmetyków nigdy dość!
Oferta pracy Orderpicker - magazyn z kosmetykami - Zaltbommel Zaltbommel

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Praca odbywa się w godzinach 8:00-17:00

Sporadycznie możesz zostać poproszony o pracę w weekend.

 Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • odnajdywanie produktów na odpowiedniej lokacji w magazynie
  • kompletowanie zamówień
  • przygotowanie do wysyłki

Peeling, balsam do ciała, a może mgiełka, szampon i odżywka? Każda kobieta ma swój rytuał piękna. W Zaltbommel znajduje się magazyn, który dbając o rytuały pielęgnacji, zajmuje się dystrybucją kosmetyków znanej marki.

To właśnie stąd wyjeżdżają zamówienia składane na stronie internetowej zarówno przez klientów indywidualnych, jak i hurtowych.

W końcu dobrych kosmetyków nigdy dość

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • holenderską umowę o pracę
  • legalną pracę na dłużej
  • wypłaty tygodniowe !
  • wynagrodzenie: 10,84€/h brutto
  • opiekę koordynatora

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • dogadujesz się po angielsku w sposób komunikatywny
  • jesteś osobą zmotywowaną do pracy
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B