Orderpicker - markowa odzież - Tiel

Tiel 40 godzin Logistyka V-011250
Tygodniowe wyplaty!
Oferta pracy Orderpicker - markowa odzież - Tiel Tiel

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • zbieranie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem (voice picking lub skaner)
  • pakowanie i rozładunek
  • przygotowanie do wysyłki

Czy to lato, czy to zima- coś ubrać trzeba! W Tiel znajduje się magazyn, w którym to ubrania grają pierwsze skrzypce i to ubrania znanej na całej świecie marki odzieżowej ze Szwecji.

Pewnie myślicie „hmmm” ciekawe, co to za firma?

Aby spódniczki, bluzy, spodnie, skarpetki, sukienki, kardigany i inne ciuchy trafiły do swoich właścicieli zanim wyjdą z mody, poszukujemy

ORDER PICKERA

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie 10,56€/h brutto
  • pracę w dobrej atmosferze, 6 dni w tygodniu
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania

Liczymy na Ciebie jeśli

  • dogadujesz się po angielsku w sposób komunikatywny
  • masz motywację do pracy
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B