Pracownik Logistyczny w Heijen - magazyn z obuwiem sportowym

Heijen 32 godzin Logistyka V-011840
Bo butów nigdy dość!
Oferta pracy Pracownik Logistyczny w Heijen - magazyn z obuwiem sportowym Heijen

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Logistyka w magazynie obejmuje kilka działów, dlatego w zależności od tego, gdzie trafisz do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • zbieranie zamówień
  • pakowanie i przygotowanie do wysyłki
  • przyjmowanie zwrotów
  • obsługa EPT

W okolicach Nijmegen znajduje się magazyn, dzięki któremu biegacze, tenisiści, spacerowicze i entuzjaści aktywności nie chodzą boso. A to dlatego, że znajdują się tam tysiące par sportowego obuwia znanej marki.

Praca odbywa się zawsze na zmianie dziennej, chociaż jedni zaczną ją wcześniej, a inni chwilę później. Przedział czasowy to 6:00-18:30

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • pracę na zmianę dzienną
  • możliwość przejścia na kontrakt
  • zniżkę na oferowany asortyment
  • opcję pracy na pół etatu

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania

Liczymy na Ciebie jeśli:

  • dogadujesz się po angielsku/niemiecku/holendersku
  • posiadasz własne zakwaterowanie i transport
  • masz dobrą kondycję fizyczną (magazyn jest spory, więc i chodzenia niemało)
  • posiadasz certyfikat na EPT (dodatkowy atut)