Pracownik prefabrykacji betonu - Vianen

Vianen 40 godzin Budownictwo V-013117
!BETON!

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • udział w różnych etapach produkcji prefabrykatów betonowych
  • czytanie rysunku technicznego
  • kontrola jakości betonowych prefabrykatów
  • wykrywanie nieprawidłowości odlewów
  • czyszczenie/wygładzanie skaz, które powstały w wyniku nieprawidłowego odlewu

Beton niejedno ma oblicze. Jedni zrobią z niego budynek, inni doniczkę, czy pomnik, a firma do której poszukujemy pracownika zajmuje się tworzeniem betonowych prefabrykatów odlewanych z formy.

Praca w miejscowości Vianen

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • legalną pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17
  • możliwość nadgodzin
  • wynagrodzenie 11,56€/h brutto
  • opiekę koordynatora

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • mieszkasz w okolicy Vianen?
  • dogadujesz się po angielsku / niemiecku
  • posiadasz prawo jazdy kat. B