Pracownik logistyczny bez znajomości języka angielskiego! - Zaltbommel

Zaltbommel 32 godzin Logistyka V-013287
Paczki, paczki, paczki...

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Praca odbywa się w godzinach:

06:00 / 7:00 – 15:00 / 16:00

17:00 / 19:00 – 02:00

21:00 / 23:30 – 05:00 / 7:30

Dodatki zmianowe:

18:00 - 20:00 -> 112.5% = €11.21

20:00 - 24:00 -> 125% = 12.45

24:00 - 06:00 -> 130% = €12.95

Soboty 150% = €14.94

Niedziele i święta 250% = €24.90

Na terenie obiektu obowiązkowe jest noszenie masek. Tak, parking też się liczy!

 Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • przyjmowanie dostaw towaru
  • lokacja paczek w odpowiednim miejscu w magazynie
  • przygotowanie paczek do wysyłki
  • etykietowanie, pakowanie

W obecnych czasach niezwykle ważna jest możliwość zrobienia zakupów online, lub przesłania paczki bliskim nam osobom. Centra logistyczne prężnie działają, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Jedno z takich miejsc znajduje się w miejscowości Zaltbommel i właśnie szukają kogoś, kto będzie pracować jako

PRACOWNIK LOGISTYCZNY

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • pracę przez 5 dni na 3 zmiany (zakład działa 24h/7)
  • wynagrodzenie 9,96€/h brutto (z certyfikatem heftruck 10,38€/h brutto)
  • liczne atrakcyjne dodatki zmianowe
  • ubezpieczenie

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • jesteś osobą sprawną fizycznie (maksymalna waga paczek to 25kg)
  • masz motywację i chęć do pracy
  • potrafisz dostosować się do zasad BHP i utrzymac reżim sanitarny
  • posiadanie certyfikatu na wózek heftruck mile widziane
  • nie wymagamy znajomości języka angielskiego