Pracownik produkcji - IJsselstein

IJsselstein 40 godzin Produkcja V-014049
Stick to it!

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Do Twoich obowiązków należeć będzie

  • przepakowanie rolki z etykietami
  • kontrola chipów znajdujących się w naklejkach
  • usuwanie błędów
  • sortowanie naklejek ze względu na liczbę
  • pakowanie rolek do większych opakowań

W Holandii w miejscowości IJsselstein znajduje się firma, zajmująca się produkcją wszelkiego rodzaju etykiet, naklejek z kodem QR, kodów kreskowych i innych lepiących przedmiotów, których zadaniem jest identyfikacja produktu.

Aby każdy produkt był zawsze dobrze oznaczony poszukujemy:

Pracownika Produkcji

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • pracę w rodzinnej firmie
  • praca w godzinach 8:00-16:30
  • stawkę podstawową: 10,77€/h brutto
  • dodatki zmianowe
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie

Oferta skierowana także do osób z własnym zakwaterowaniem w okolicy.

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • jesteś osobą potrafiącą pracować w skupieniu
  • komunikujesz się w języku angielskim
  • posiadasz własny samochód lub mieszkasz w okolicy IJsselstein