Malarz proszkowy - Helmond

Helmond 40 godzin Technika i instalacja V-016203
Malarz proszkowy

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Poszukujemy wszechstronnego pracownika, który chce odbyć wewnętrzne szkolenie jako malarz proszkowy lub operator maszyny do czyszczenia strumieniowego.

Rozpoczynasz od takich czynności jak: załadunek / rozładunek ciężarówek za pomocą suwnicy lub wozka widłowego.

Bedziesz wykonywac wszystkie czynnosci w ramach przygotowania do malowania. W ten sposób poznasz proces wewnętrzny.

Możemy zaoferować Ci możliwość odbycia szkolenia na miejscu, gdzie poznasz cały proces malowania proszkowego lub mokrego, aby skończyć jako utalentowany malarz proszkowy

Od 1980 roku firma zawodowo zajmuje się czyszczeniem, obróbką wstępną, a następnie nakładaniem ochronnej warstwy lakieru, metalu lub tworzywa sztucznego na najróżniejsze przedmioty stalowe za pomocą malowania proszkowego i natrysku lub malowania na mokro.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem

Rozpoczynając pracę jako wszechstronny pracownik otrzymasz:

wynagrodzenie odpowiednie do wieku, wiedzy i doświadczenia.

ciekawe dodatkowe warunki zatrudnienia.

mozliwosc rozwoju osobistego

szkolenie wewnętrzne dla malarza proszkowego

oferujemy dużą różnorodność w Twojej pracy.

będziesz pracować w pracowitym i sympatycznym zespole około 20 osób.

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania

Poszukujemy pracownika z wiedzą techniczną, który chciałby się rozwijać.

Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy lub chcesz je uzyskać.

Masz doświadczenie w pracy z suwnicą.

A może masz udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku?