Ciesla szalunkowy

Utrecht 40 godzin Budownictwo V-016275
Atrakcyjne warunki!
Oferta pracy Ciesla szalunkowy Utrecht

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Wiesz jak nikt inny, na czym polega praca w branży budowlanej.

Dzięki swojemu doświadczeniu jako cieśla szalunkowy wiesz dokładnie, jak wykonywać różne rodzaje szalunków do konstrukcji betonowych, zarówno szalunki tradycyjne, jak i systemowe.

Wiesz również, czego się od Ciebie oczekuje, potrafisz pracować samodzielnie i wiesz, jakie inne czynności są z tym związane.

Konkretnie mamy na myśli:

  • Pracę na podstawie rysunku
  • Ustalanie (szczegółowych) pomiarów i przeprowadzanie prac przygotowawczych
  • Pomiar, produkcja i umieszczanie elementów prefabrykowanych
  • Wylewanie, zagęszczanie i wykańczanie betonu
  • Zabezpieczenie wylanego betonu
  • Demontaż szalunków
  • Instalacja urządzeń zabezpieczających (np. klatek i rusztowań)

Covebo bouw posiada dużą sieć kontaktów w branży betonowej i współpracuje z wieloma firmami budowlanymi. Są to zarówno duże, dobrze znane podmioty, jak i lokalne firmy budowlane. Dlatego nawet po zakończeniu zlecenia zawsze mamy dla Ciebie nowy projekt.

Lubimy dopasowywać się do Twoich potrzeb, wspólnie szukamy rozwiązań, które najbardziej Ci odpowiadają.

Razem z Twoim zespołem, który składa się z brygadzisty, innego cieśli szalunkowego oraz asystenta, zostaniesz wdrożony do różnych projektów.

W jednym projekcie możesz pracować nad fundamentami nowo wybudowanego domu lub budynku, a w innym skupisz się głównie na budowie mostów, tuneli i wiaduktów.

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie 500 € - 550 € netto tygodniowo (po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia zdrowotnego)
  • Masz do dyspozycji samochód służbowy
  • Masz swój własny transport? Wówczas zrekompensujemy część kosztów paliwa
  • 25 dni urlopowych + 8,33% wynagrodzenia za urlop
  • Wypłaty tygodniowe
  • Zakwaterowanie jest zorganizowane przez agencje; pokój zawsze jednoosobowy
  • Pełne wyposażenie; narzędzia Hilti, odzież robocza i PPE
  • Przyjemna i przyjazna atmosfera w pracy
  • Gwarantujemy, że nie zabraknie pracy w Twojej okolicy

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • Posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia jako cieśla szalunkowy
  • Potrafisz pracować na podstawie rysunku
  • Posiadasz prawo jazdy B
  • Dobrze znasz język angielski lub niemiecki.
  • Posiadasz certyfikat VCA (można go również uzyskać za pośrednictwem Covebo)
  • Jesteś dostępny w pełnym wymiarze czasu pracy