Warehouse operator - pracownik magazynu z elektroniką w Tilburgu

Tilburg 40 godzin Logistyka V-018455
Praca na magazynie z elektroniką w Holandii
Oferta pracy Warehouse operator - pracownik magazynu z elektroniką  w Tilburgu Tilburg

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Ta oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą przyjechać do Niderlandów, i rozpocząć współpracę z magazynem zajmującym sie dystrybucja elektroniki na cały świat

Dla każdego kto bez „no-show” oraz bez chorobowego przepracuje okres 4 tygodni dodatkowo extra zwrot kosztów transportu 200,00€ netto (na rękę)

Dla tych którzy zdecydują się zostać na dłuższy okres, możliwość współpracy również po okresie świątecznym.

Do głównych obowiązków należy:

  • prace manualne przy skladaniu sprzetu
  • pakowanie produktów zgodnie z zamówieniami
  • układanie produktów na paletach
  • kontrola jakości palet
  • kompletowanie zamówień
  • zbieranie produktów z magazynu
  • kontrola jakosci i poprawnosci dzialan

Nasz klient jest wiodącym globalnym operatorem logistycznym, dostarczającym dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej swoim klientom na wszystkich kontynentach. Ten magazyn to gratka dla fanów nowoczesnych technologii i super nowowczesnego sprzętu elektronicznego.

Telefony, komputery, tablety i akcesoria... jeżeli zawsze interesowało Cię jak są zrobione i jaką drogę muszą przejść do Twojego domu - to właśnie masz niepowtarzalną okazję się o tym przekonać.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • atrakcyjne wynagrodzenie bez wiekowki
  • miła atmosfera w młodym zespole
  • zróżnicowane dodatki zmianowe, które zwiększa twoje wynagrodzenie
  • po 4 tygodniach zwrot kosztów transportowych - 200,00 netto

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego - B1
  • doswiadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane
  • pozytywne nastawienie do pracy oraz motywacja
  • mile widziane prawo jazdy kat. B - kierowca zarabia dodatkowo
  • mile widziany certyfikat EPT