Technik pomiarów 3D | Papendrecht | Holandia

Papendrecht 40 godzin V-099734
580€/ 40h

To będziesz robić

Jako Technik Pomiarów 3D będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie inspekcji pośrednich, końcowych i naprawczych za pomocą maszyn pomiarowych 3D. Twoim głównym celem będzie zapewnienie wysokiej jakości na różnych etapach produkcji oraz zapobieganie błędom w dalszych fazach. Części, z którymi będziesz pracować wykorzystywane są w podwoziach samolotów F-16, śmigłowcach Apache, samolotach F35 JSF, dronach MQ9 Reaper oraz wielozadaniowych śmigłowcach NH90.

Na tym stanowisku będziesz współpracować z zespołami produkcji i inżynierii. Przeprowadzanie pierwszej inspekcję produktu (EPK) i doradztwo w kwestii dostosowania maszyn produkcyjnych to tylko kilka z Twoich przyszłych obowiązków. W przypadku wykrycia odstępstw, Twoje raporty przygotowane zgodne z obowiązującymi rysunkami i procedurami okażą się kluczowe dla funkcjonowania firmy. Dodatkowo będziesz analizować i porównywać dane pomiarowe z rysunkami i specyfikacjami oraz wyjaśniać, jak uzyskano określone wyniki pomiarów.

 

Tu będziesz pracować

Nasz klient to wiodąca firma w branży lotniczej, znana z produkcji i konserwacji zaawansowanych technologicznie komponentów lotniczych. Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz serwisowaniu kluczowych części dla różnych typów samolotów, w tym myśliwców, śmigłowców i dronów. Firma ta dostarcza swoje produkty do najważniejszych programów lotniczych na świecie, takich jak F-16, Apache, F35 Joint Strike Fighter (JSF), MQ9 Reaper oraz NH90.

Nasz klient zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów i korzysta z najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. Dążąc do najwyższych standardów jakości, zapewnia wsparcie techniczne na każdym etapie produkcji, od projektowania po finalne testy i inspekcje. Współpracując z czołowymi graczami w branży lotniczej, odgrywa kluczową rolę w rozwoju nowoczesnych rozwiązań lotniczych.

Oferujemy

 • wynagrodzenie: 580€/40h netto
 • legalną pracę na holenderskich warunkach
 • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
 • jednoosobowy pokój (w odległości ok. 5 km od miejsca pracy)
 • praca długoterminowa z perspektywą przejęcia przez klienta.
 • tygodniowy system wynagrodzenia


Minimalne wymagania

 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • doświadczenie w pracy ze złożonymi produktami metalowymi
 • udokumentowana teoretyczna i praktyczna znajomość metod kontroli, technik pomiarowych, narzędzi pomiarowych i przyrządów.
 • doświadczenie w obsłudze maszyn pomiarowych 3D (Zeiss lub Hexagon) 
 • znajomość oprogramowania Calypso lub PCDMIS będzie dodatkowym atutem


Twoja zgoda

Oferta pracy tymczasowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla procesu realizacji rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU)  („RODO”). Oraz danych/informacji wykraczających poza wymagane przepisami prawa (wizerunek, zainteresowania, stan zdrowia), podanych w załączonych dokumentach aplikacyjnych. Jestem świadomy/a, że podanie tych danych nie jest konieczne do udziału w rekrutacji, podaję je dobrowolnie, aby zostały uwzględnione przez administratora w ocenie mojej kandydatury.
PRAN Sp. z o.o. KRAZ 1223

Co się będzie teraz działo?

1
Przejrzymy Twoją aplikację - icon
Przejrzymy Twoją aplikację

Gdy tylko trafi w nasze ręce zabieramy się do pracy!

2
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe - icon
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe

Chcemy poznać zarówno Ciebie, jak i Twoje oczekiwania

3
Znajdziemy Ci pracę - icon
Znajdziemy Ci pracę

Dopasujemy ją do Twoich umiejętności, doświadczenia i oczekiwań

Cieszy nas Twoje zainteresowanie!

Wpisz swoje dane

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Patrycja Ilasiewicz

Tak, jestem zainteresowany