Praca sezonowa dla studentów w Holandii

Okres wakacyjny to idealny czas na wyjazd za granicę, by odłożyć pieniądze na własne utrzymanie.

aplikuj

Jesteś po maturze? Może studiujesz? Marzy Ci się wyprowadzka i brakuje ci oszczędności? Własna kasa to pierwszy krok do sukcesu. Trzeba zapłacić za mieszkanie, jedzenie, ciuchy, transport czy wieczorne wyjście do knajpy. Jedno jest pewne – potrzebujesz gotówki. Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Wyjedź do pracy za granicę!

Holandia daje wiele możliwości

Praca w Holandii to przede wszystkim atrakcyjne zarobki. Tylko pomyśl, jak będziesz się czuć, patrząc na cotygodniową wypłatę w EURO na własnym koncie. Wyjazd za granicę daje też wiele innych korzyści. Zdobędziesz doświadczenie, dzięki któremu będzie Ci łatwiej znaleźć stałą pracę – również w Polsce. Podszkolisz język i poznasz fajnych ludzi. A wieczorem rozerwiesz się w knajpie z nowo poznaną ekipą.

To drugie moje wakacje w Holandii. Jestem tu na 4 miesiące. Dzięki zarobionej kasie nie muszę martwić się o opłatę za studia.

Monika

To drugie moje wakacje w Holandii. Jestem tu na 4 miesiące. Dzięki zarobionej kasie nie muszę martwić się o opłatę za studia.

Monika

Legalna praca

Pracy możesz szukać na własną rękę, ale dzięki sprawdzonej agencji rekrutacyjnej będziesz czuć się bezpiecznie. Szczególnie jeśli to Twój pierwszy wyjazd. W naszej bazie mamy tylko sprawdzone oferty, a Ty przed wyjazdem podpiszesz umowę, która potwierdzi legalność Twojego wyjazdu.

W PRAN przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności. Z nami nie musisz się martwić o dojazd, ubezpieczenie czy mieszkanie.

Moja pierwsza praca w Holandii

odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Obawiam się wyjazdu do Holandii, czy słusznie?
Zdecydowanie nie! Agencja pracy tymczasowej PRAN to profesjonalni rekruterzy, którzy znajdą Ci bezpieczną i dostosowaną do Twoich umiejętności pracę. Oferty są przez nas sprawdzane, a Ty na miejscu, będziesz pod opieką koordynatora.
Zazwyczaj jest to kilka dni. Zdarzają się też sytuacje, gdy pracownicy mieszkający w Holandii zaczynają pracę już następnego dnia.
Niezbędny jest ważny i nieuszkodzony dokument potwierdzający tożsamość - dowód lub paszport. Nie może być porysowany ani pęknięty. Dokument będzie Ci potrzebny też w Holandii. Również nie obejdzie się bez konta bankowego, które jest na Ciebie zarejestrowane. Najlepiej w EURO. Jeśli go jeszcze nie masz, nasi rekruterzy podpowiedzą Ci jak szybko i sprawnie je założyć. Jeśli pracował*ś wcześniej w Holandii, zabierz ze sobą numer BSN (ewidencyjno-podatkowy). Jeśli go nie masz. To już wiesz, że nasi rekruterzy powiedzą, jak go wyrobić.
Niewielkie. Będą potrzebne do zapłaty za przejazd i utrzymania się przez pierwsze dni w Holandii.
Tak. Na miejscu będzie koordynator, który się Tobą zaopiekuje i przekaże wszelkie niezbędne informacje.

Najczęściej wybierane oferty pracy

Dzięki nam nie będziesz też musiał/a przeglądać nieskończenie długiej listy ofert i sprawdzać legalności pracodawcy. Po co tracić czas? My wszystko zrobimy za Ciebie.

Jeśli nie masz doświadczenia, ale dużo zapału i energii, to jesteś w idealnym miejscu. Zobacz atrakcyjne oferty na produkcji czy w logistyce.

Nie pozwól wyprzedzić się innym studentom, którzy również szukają pracy z atrakcyjnymi zarobkami. Możesz wypełnić formularz bez wybierania oferty i wtedy, to my się do Ciebie odezwiemy. Aplikuj już dziś!

Znajdę Ci pracę w Holandii

Wpisz swoje dane

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Radosław Czajkowski

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na nasz BLOG

10 najpopularniejszych parków rozrywki w Holandii - część 2

4 min31 maja 2024

Czy język angielski przydaje się w Holandii? Jak zacząć naukę?

3 min24 maja 2024

Holenderska pasja rowerowa

3 min22 maja 2024