PRAN Gliwice

ul. Zwycięstwa 20/4 | 44-100 Gliwice
T: +48 453 020 604
E: info@pran.pl
Trasa

Witaj w agencji rekrutacyjnej PRAN w Gliwicach

Gliwice – to miasto przemysłu i kultury. Tu właśnie mieści się nasze biuro. W naszym najbliższym sąsiedztwie znajdują się Dworzec PKP i centrum przesiadkowe, co sprawia, że można się do nas łatwo dostać z każdego zakątka Aglomeracji Śląskiej.

Mimo, że jest nas tylko piątka – nasze struktury są zróżnicowane. Szeregi gliwickiego PRANu zasilają specjaliści rekrutacji technicznej oraz managerka rekrutacji logistyczno-produkcyjnej. Skład zespołu uzupełniają specjalistki do spraw marketingu. To tu bije nasze facebookowe serce.

Kobiecą energię przełamuje nasz rodzynek – Bartek. Chociaż bardzo się między sobą różnimy, uwielbiamy wspólnie spędzać czas tak w pracy, jak i prywatnie. Dzięki temu w biurze panuje zawsze dobra atmosfera, która – mamy nadzieję – udziela się każdemu, kto przekroczy próg gliwickiego biura.

Zapraszamy do nas każdego, kogo interesuje praca w Holandii. Najpierw porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach i planach, następnie dobierzemy ofertę pracy. Gładko przejdziemy przez formalności – wszystko to przy kubku dobrej kawy lub herbaty.

Nasi pracownicy

Zawsze do Twojej dyspozycji!
Daria Grzywna - rekrutacja
Daria Grzywna
Pamela Rother - rekrutacja technika
Pamela Rother
Emilia Szawdzin - marketing
Emilia Szawdzin
Patrycja Kapała - marketing
Patrycja Kapała