PRAN Gliwice

Plac Piastów 7/3 44-100 Gliwice
T: +48 32 630 40 42
E: info@pran.pl
Trasa

Witaj w agencji rekrutacyjnej PRAN w Gliwicach

Gliwice - to miasto przemysłu i kultury. Tu właśnie mieści się nasze biuro. W naszym najbliższym sąsiedztwie znajdują się Dworzec PKP i centrum przesiadkowe, co sprawia, że można się do nas łatwo dostać z każdego zakątka Aglomeracji Śląskiej.

Mimo, że jest nas tylko piątka - nasze struktury są zróżnicowane. Szeregi gliwickiego PRANu zasilają specjaliści rekrutacji technicznej oraz managerka rekrutacji logistyczno-produkcyjnej. Skład zespołu uzupełniają specjalistki do spraw marketingu. To tu bije nasze facebookowe serce.

Kobiecą energię przełamuje nasz rodzynek - Bartek. Chociaż bardzo się między sobą różnimy, uwielbiamy wspólnie spędzać czas tak w pracy, jak i prywatnie. Dzięki temu w biurze panuje zawsze dobra atmosfera, która - mamy nadzieję - udziela się każdemu, kto przekroczy próg gliwickiego biura.

Zapraszamy do nas każdego, kogo interesuje praca w Holandii. Najpierw porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach i planach, następnie dobierzemy ofertę pracy. Gładko przejdziemy przez formalności - wszystko to przy kubku dobrej kawy lub herbaty.

PRAN Gliwice

Nasi pracownicy

Zawsze do Twojej dyspozycji!
Daria Grzywna
Daria Grzywna
Emilia Szawdzin
Emilia Szawdzin
Pamela Rother
Pamela Rother
Patrycja Kapała
Patrycja Kapała
Bartosz Sobczak
Bartosz Sobczak