Dlaczego PRAN?

Jesteśmy Agencją rekrutacyjną, która od kilkunastu lat pomaga znaleźć pracę w Holandii każdemu, kto jej potrzebuje. Kierując się szacunkiem i zaangażowaniem łączymy pracodawców z pracownikami. Dlatego wybieramy najlepsze oferty, które spełnią oczekiwania kandydatów. Jesteśmy małą firmą (nasz zespół zasila kilkanaście osób) ale liczby mówią coś innego:
Od założenia firmy znaleźliśmy pracę dla tysięcy kandydatów!

Co sprawia, że zaufało nam tyle osób?

Do każdego podchodzimy indywidualnie, ceniąc jego potrzeby, oczekiwania i umiejętności.
Nie poprzestajemy na znalezieniu pracy- los naszych kandydatów interesuje nas długo po jej podjęciu. Wszelkie problemy wynikające z pobytu w Holandii i pracy,
rozwiązujemy w porozumieniu z koordynatorami na miejscu.
Dlatego wielu naszych kandydatów po zakończeniu pracy, kontynuowało z nami swoją
zawodową przygodę.

Dołącz do naszej drużyny! Wyjedź legalnie za granicę i zacznij zarabiać!

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Do każdego podchodzimy indywidualnie, nie jesteście dla nas tylko wpisem do tabelki, tylko ludźmi, których szanujemy i lubimy.
  • Jesteśmy w stanie znaleźć pracę każdemu, kto jej szuka niezależnie od doświadczenia i umiejętności. Nasze główne wymaganie? Wasza motywacja!
  • Wciąż negocjujemy warunki z pracodawcami, po to by Wasze wynagrodzenie było godne i adekwatne do wykonywanej pracy.
  • Wspieramy młodych! Mamy coraz więcej ofert bez tak zwanej „wiekówki”.
  • Jesteśmy z Wami w stałym kontakcie, zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie, możecie się do nas zgłaszać ze swoimi problemami i nie tylko- bardzo zależy nam na informacji zwrotnej- dzięki niej możemy się doskonalić.
  • Znamy koordynatorów, z którymi macie do czynienia na miejscu, uwierzcie nam, jesteśmy z nimi na łączach nawet w weekendy, upewniając się, że dotarliście na miejsce i trafiliście na zakwaterowanie.
  • Odwiedzamy miejsca pracy które Wam oferujemy. Dlatego dokładnie znamy warunki pracy, jak i atmosferę na zakładzie. Interesuje nas prawda- wolimy przekazać Wam naszą wiedzę na temat danej oferty i nie zostawiać miejsca na niespodzianki.
  • Nie ma problemów, których nie da się rozwiązać! Zakwaterowanie nie spełnia Waszych oczekiwań? Pracodawca sprawia kłopoty? Dajcie nam znać! Razem sobie z tym poradzimy.

Praca w Holandii

Praktyczne informacje

Nasze oferty pracy

produkcja, logistyka, branża techniczna

Znajdź pracę, która najbardziej Ci odpowiada