Dlaczego PRAN?

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która od 2004 roku pomaga znaleźć pracę w Holandii osobom takim jak TY. W PRAN (KRAZ 1223) oferujemy pewną i bezpieczną pracę za granicą. Dlatego dzięki nam wyjechało już ponad kilkanaście tysięcy osób.

  • Mamy indywidualne podejście.
  • Każdemu znajdziemy pracę. Najważniejsza jest Twoja motywacja!
  • Mamy wiele atrakcyjnych ofert.
  • Oferujemy pewną umowę i tygodniowe wynagrodzenie.
  • Znamy miejsca, do których rekrutujemy.
  • Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie.
  • Pomagamy w rozwiązywaniu trudnych sytuacji.

rekruterzy PRAN w biurze

Co sprawia, że zaufało nam tyle osób?

Dla nas każdy kandydat jest ważny. Dlatego podczas rekrutacji bierzemy pod uwagę Twoje doświadczenie, wykształcenie, znajomość angielskiego. Jednak najważniejsza jest Twoja motywacja. Wystarczy, że chcesz pracować w Holandii – resztę zostaw nam. Możesz oczywiście samodzielnie aplikować na konkretną ofertę. Możesz też przesłać swoje dane i wtedy, to my dopasujemy pracę do Twoich potrzeb i możliwości. Zaufaj nam. Nasi rekruterzy mają wieloletnie doświadczenie.

Z jednej strony w PRAN mamy dużą swobodę. Z drugiej cenimy bezpieczeństwo i możliwości, jakie daje nam bycie częścią House of HR. To europejska firma, dzięki której mamy dostęp do wielu holenderskich pracodawców, a nasze oferty są bardzo konkurencyjne.

PRAN to bezpieczeństwo i jasne zasady. Gwarantujemy umowę na warunkach holenderskich. Z nami masz pewność, że co tydzień dostaniesz wypłatę. Przed wyjazdem dowiesz się, jakie są dodatkowe możliwości zarobku. Nadgodziny, dodatek wakacyjny czy praca w dni wolne – to niektóre z nich.

 

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy wiarygodni. Od nas otrzymasz szczegółowe informacje na temat Twojego miejsca pracy. Odwiedzamy zakłady pracy, do których rekrutujemy. Wiemy, jaka panuje tam atmosfera i co dokładnie będzie należało do Twoich obowiązków.

Znalezienie i przedstawienie oferty to nie koniec. Przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacji, pomożemy załatwić formalności. Podpowiemy, co ze sobą zabrać. Opowiemy, jakie warunki panują w miejscu zakwaterowania i ile będziesz zarabiać.

Interesujemy się losem naszych kandydatów przez cały pobyt w Holandii. Nawet po podjęciu przez nich pracy. Wszelkie pytania lub wątpliwości rozwiązujemy z koordynatorami, którzy są na miejscu. Dlatego tak wiele osób szukających pracy w Holandii do nas wraca.

Aplikuj na jedną z naszych ofert już teraz. Wyjedź legalnie za granicę i zacznij zarabiać. Nasi rekruterzy czekają właśnie na Ciebie!

Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź do najczęściej zadawanych pytań.

 

informacje praktyczne

najczęściej zadawane pytania

Nasze oferty pracy

produkcja, logistyka, branża techniczna
Dlaczego PRAN? - zobacz

Znajdź pracę, która najbardziej Ci odpowiada