Nasza historia

PRAN to skrót od Professional Recruitment Agency Netherlands – Profesjonalna Agencja Rekrutacyjna (szukająca osób do pracy) w Holandii.

  • Mamy 4 biura – jedno w Holandii i trzy w Polsce
  • W PRAN znajdziesz wiele atrakcyjnych i bezpiecznych ofert
  • Nasi rekruterzy do każdego kandydata podchodzą indywidualnie

Na rynku działamy od 2004 roku. Zaczęliśmy od biura w Venlo. Później otworzyliśmy dla Was Opole, Gliwice i Gdańsk.

Stawiamy na rozwój i atrakcyjność ofert. To podstawa naszej pracy. Dlatego w 2016 roku połączyliśmy się z agencją Covebo, która jest częścią House of HR. Teraz mamy dostęp do wielu holenderskich pracodawców, a nasza pozycja jest silna i stabilna. Zobacz wszystkie nasze oferty już teraz!

Od początku istnienia jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy. Należymy też do ABU (Algemene Bond Uitzendondernemen) – holenderskiego Związku Agencji Pracy Tymczasowej. Jako część Covebo, w 2019 roku znaleźliśmy się w gronie 10 najlepszych pracodawców w Holandii. Dlatego można nam zaufać, a nasze oferty są dla Ciebie bezpieczne.

W całym procesie rekrutacji stawiamy na ludzi. Szukamy kandydatów z różnym wykształceniem i doświadczeniem, też bez znajomości języka angielskiego. Chcemy Cię lepiej poznać, dlatego kontaktujemy się z każdą osobą telefonicznie. Rozmawiamy o poprzednim zatrudnieniu, umiejętnościach i oczekiwaniach. Następnie przedstawimy Ci odpowiednią ofertę i pomożemy z formalnościami.

Jesteśmy takimi samymi ludźmi jak Ty. Pasjonujemy się piłką nożną i meczami LoL. Żeglujemy, rysujemy, fotografujemy, biegamy, jeździmy na rowerze. Lubimy podróże i dobrą zabawę. W środy wspólnie jemy lunch. Kochamy psy, koty i… pająki. Włączamy się w działalność charytatywną i pomoc materialną osobom potrzebującym.

Obecnie w PRAN pracuje ponad 20 osób. To rekruterzy z wieloletnim doświadczeniem, ale również osoby młode. Wszyscy są pełni energii i zaangażowania. Czekamy właśnie na Ciebie, by dopasować Ci najlepszą ofertę pracy. Skontaktuj się z nami już dziś!

O PRAN

dowiedz się o nas więcej
Nasza historia - Czytaj więcej

Przeczytaj więcej o pracy w PRAN

informacje praktyczne

najczęściej zadawane pytania