Pracownik Logistyczny w magazynie z prasą Gilze

Gilze 40 godzin Logistyka V-008470
Liczymy na Ciebie !
Oferta pracy Pracownik Logistyczny w magazynie z prasą Gilze Gilze

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • sortowanie
  • pakowanie
  • przygotowanie do wysyłki

Co robili ludzie zanim powstały „internety”? A no czytali. Książki, gazety, czasopisma, magazyny, tygodniki, miesięczniki i tak dalej. Okazuje się, że taka forma spędzania wolnego czasu wciąż ma się dobrze.

Właśnie dlatego, w Gilze znajduje się zakład - który odpowiada za wysyłkę prasy i książek zarówno dla sklepów i kiosków, jak i dla pojedynczych czytelników.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem
  • wynagrodzenie 10,94€/h brutto
  • opiekę koordynatora
  • legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania

 Liczymy na Ciebie jeśli:

  • dogadujesz się po angielsku w sposób komunikatywny
  • chcesz pracować na dłużej