Praca w Holandii?

Najlepsze oferty pracy za granicą znajdziesz w PRAN!

Jadąc do pracy w Holandii z PRAN, masz pewność, że trafiłeś w dobre ręce. Znajdziemy Ci odpowiednią ofertę i pomożemy załatwić formalności. O nic się nie martw! Mamy duże doświadczenie i będziemy Cię o wszystkim informować na bieżąco. Z nami wyjazd do pracy za granicę będzie łatwy, szybki i bezpieczny.

Produkcja, logistyka, budownictwo, spawacz, operator CNC, branża samochodowa czy techniczna – to tylko niektóre z naszych propozycji. Mamy też ogłoszenia z zakwaterowaniem i bez znajomości języka angielskiego. Zobacz nasze oferty pracy i aplikuj już dziś!

Wciąż się wahasz nad wyborem bezpiecznej i pewnej agencji? Zobacz listę rzeczy, na które warto zwrócić szczególną uwagę przed wyjazdem:

  • Szczegóły oferty pracy: wymiar czasu pracy, okres zatrudnienia, sposób rozliczenia, wymagania stawiane przez pracodawcę.
  • Warunki mieszkaniowe: gdzie będziesz mieszkać, w jaki sposób będzie zorganizowany transport do pracy, jakie są koszty.
  • Kontrakt: jak długo obowiązuje umowa o pracę, ile przysługuje dni wolnych, naliczanie i wypłacanie dodatku wakacyjnego/urlopowego, prawo do emerytury.
  • Ubezpieczenie: co pracodawca gwarantuje, a co należy zorganizować we własnym zakresie.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania – FAQ.

 

Nasze oferty pracy

produkcja, logistyka, branża techniczna

Znajdź pracę, która najbardziej Ci odpowiada

Dlaczego PRAN?

indywidualne podejście i profesjonalizm