Zapraszamy do pracy w Holandii

Znalezienie dobrej pracy za granicą nigdy nie było tak łatwe. Zarób pieniądze, zdobądź doświadczenie zawodowe i ciesz się życiem w pięknej Holandii.

Dlaczego warto wyjechać do Holandii z PRAN?

  • mamy oferty z zakwaterowaniem i bez znajomości języka
  • u nas znajdziesz pracę dla mało i wysoko wykwalifikowanych pracowników
  • pomagamy z formalnościami
  • nasze usługi są dla Ciebie bezpłatne
  • nasze oferty są przez nas sprawdzane i są dla Ciebie w 100% bezpieczne

Sprawdź najnowsze oferty pracy już teraz!

O nas

PRAN jest agencją rekrutacyjną, która pomaga polskim kandydatom znaleźć pracę w Holandii. Pomożemy z formalnościami i transportem. Znajdziemy Ci zakwaterowanie i damy wiele cennych wskazówek, które przydadzą Ci się na początku pobytu za granicą.

Ty aplikujesz, my zajmujemy się całą resztą

Chcesz pracować w Holandii? PRAN to dobre miejsce. Mamy dostęp do wielu holenderskich pracodawców, a nasze oferty są konkurencyjne. Nie musisz martwić się o zakwaterowanie czy transport. Na miejscu opiekować się będzie Tobą koordynator. I najważniejsze – w większości ofert pensja będzie pojawiać się na Twoim koncie co tydzień.

W PRAN znajdziesz wiele ofert w różnych branżach

Produkcja, logistyka, budownictwo, spawacz, operator CNC, branża samochodowa czy techniczna.

Mamy oferty pracy dla kandydatów o niskich, średnich i wysokich kwalifikacjach

Praca bez doświadczenia:

Oferty dla osób z doświadczeniem:

Zawody wymagające umiejętności, wykształcenia i dużego doświadczenia:

Warto nam zaufać

Mamy duże doświadczenie w rekrutacji. Dzięki nam do pracy w Holandii wyjechało już ponad kilkanaście tysięcy osób. Na rynku działamy od 2004 roku i mamy 4 biura. Z nami Twój wyjazd będzie łatwy, szybki i bezpieczny. Przekonaj się i zobacz, co o nas piszą nasi kandydaci:

Agnieszka S.
Solidna firma, polecam! Wyjechałam już z nimi dwukrotnie i nie żałuję 🙂

Denis K.
Najlepsze biuro pośrednictwa pracy, bardzo sympatyczna obsługa i wyjątkowo indywidualne podejście do każdej osoby. Niewiarygodne zaangażowanie w znalezienie odpowiedniej oferty pracy.

Jesteś w dobrych rękach

Rozpoczęcie pracy za granicą to poważna decyzja. Wiemy, że możesz się wahać. Potrzebujesz bezpiecznej i sprawdzonej agencji, odpowiedniej pracy, transportu i mieszkania. Poważna agencja zapewni Ci też ubezpieczenie zdrowotne oraz takie same prawa i świadczenia, jakie mają holenderscy pracownicy. PRAN (KRAZ 1223) od początku istnienia jest członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy. Należymy też do ABU (Algemene Bond Uitzendondernemen) – holenderskiego Związku Agencji Pracy Tymczasowej. Dlatego można nam zaufać, a nasze oferty są dla Ciebie bezpieczne. Zapraszamy do Holandii!

 

Nasze oferty pracy

produkcja, logistyka, branża techniczna

Znajdź pracę, która najbardziej Ci odpowiada

Dlaczego PRAN?

indywidualne podejście i profesjonalizm