Wyłączenie odpowiedzialności

PRAN jest częścią Covebo. Dlatego wyłączenie odpowiedzialności Covebo ma zastosowanie do strony internetowej PRAN

Witryna internetowa

Covebo Uitzendgroep dokłada wszelkich starań, aby witryna internetowa Pran.pl była jak najprostsza i przyjazna użytkownikowi. Dlatego witryna jest ciągle zmieniana. Mimo ciągłej staranności i uwagi, z jaką opracowujemy treść tej witryny, może się zdarzyć, że opublikowane na niej informacje będą niepełne lub nieprawidłowe.

Mogą Państwo przesłać pytania, uwagi lub sugestie dotyczące treści witryny Pran.pl na adres info@pran.pl. Prosimy także o kontakt, jeśli są Państwo zdania, że informacje na stronie są niepełne lub zawierają błędy. Informacje na stronie internetowej są uzupełniane (niemal) każdego dnia, a ewentualne zmiany mogą być wprowadzone w każdej chwili, ze skutkiem natychmiastowym i bez powiadomienia.

Covebo Uitzendgroep nie może zagwarantować, że informacje na niniejszej witrynie będą odpowiednie do celów, dla jakich ich Państwo szukają. Covebo Uitzendgroep wyklucza jakąkolwiek odpowiedzialność za jakąkolwiek szkodę pośrednią lub bezpośrednią, niezależnie od jej charakteru, wynikającą z użytkowania niniejszej witryny albo z jej czasową niedostępnością lub mającą jakikolwiek związek z użytkowaniem niniejszej witryny albo z jej czasową niedostępnością. Ponadto Covebo Uitzendgroep nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę pośrednią lub bezpośrednią, powstałą wskutek wykorzystania informacji pozyskanych za pośrednictwem niniejszej witryny.

E-mail

Informacje zawarte w wiadomościach e-mail od Covebo Uitzendgroep są poufne i przeznaczone wyłącznie dla adresata. Upublicznianie, powielanie, rozpowszechnianie i/lub udostępnianie tych informacji osobom trzecim jest niedozwolone. Jeśli omyłkowo otrzymają Państwo wiadomość e-mail od Covebo Uitzendgroep, prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się z nadawcą poprzez wysłanie odpowiedzi na tę wiadomość. Prosimy o skasowanie takiej wiadomości e-mail i nieujawnianie nikomu jej treści. Covebo Uitzendgroep nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowe, niepełne bądź niepunktualne przekazanie treści wysłanej wiadomości e-mail ani za wirusy, jakie może ona zawierać.