3 min19 kwietnia 2024

Rekrutujemy już od 20 lat!

W tym roku PRAN obchodzi swój 20 jubileusz.

Jak to się zaczęło? 🤔

To właśnie 20 lat temu, w grudniu 2004 roku otworzyliśmy swoje pierwsze biuro w holenderskim Venlo. Z biegiem czasu PRAN otwierał kolejne biura — w Opolu, Gliwicach oraz — cieszące się obecnie największą liczbą pracowników — biuro w Gdańsku. Dziś PRAN tworzy 26 osób, które dzień za dniem dokładają wszelkich starań, aby znaleźć naszym kandydatom idealnie dopasowane miejsce pracy w Holandii.

 

 

PRAN to skrót od Professional Recruitment Agency Netherlands — Profesjonalna Agencja Rekrutacyjna (szukająca osób do pracy) w Holandii — bo to właśnie profesjonalizmem cechujemy się w naszym podejściu do pełnionych obowiązków. Nie jesteśmy zwykłą firmą rekrutacyjną. Nasza praca od zawsze skupiona była na indywidualnym podejściu do kandydata — stawiam na dobór atrakcyjnych ofert oraz przede wszystkim na rozwój rekrutowanych przez nas osób.

W roku 2016 PRAN łączy się z agencją Covebo, która jest częścią House of HR. Dzięki fuzji uzyskaliśmy dostęp do bazy sprawdzonych holenderskich pracodawców, co umożliwia nam oferowanie naszym kandydatom jeszcze lepszych ofert pracy.

 

 

 

Dwudziestoletnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej z pewnością plasuje nas wśród liderów na polskim rynku. Jako część Covebo, w 2019 roku znaleźliśmy się w gronie 10 najlepszych pracodawców w Holandii. 🙌🏼

 

 

PRAN to przede wszystkim ludzie — tworzymy nasz zespół na podstawie wzajemnego szacunku i wsparcia. Dzielimy razem pasje, a wspólny lunch jest dla nas świętością. 😉 Pięknie się od siebie różnimy, jednak na co dzień przyświeca nam wspólny cel, aby dopasować najlepsze oferty pracy do naszych kandydatów.

 

20 lat to piękny jubileusz — mamy co świętować! 🎉

 

 

Mimo tego, że oficjalna data założenia firmy przypada w grudniu, nasz zespół zamierza celebrować to wyjątkowe wydarzenia cały rok! Pierwszymi działaniami, jakie podjęliśmy, było zorganizowanie konkursu na logo PRANu, w którym nasi rekruterzy mogli „wyżyć się artystycznie”. 😉 Każda z nadesłanych prac była urokliwa, jednak nagroda główna mogła trafić tylko do jednej osoby. Drogą głosowania, w którym brał udział cały zespół, wybraliśmy logo rekruterki Pauliny!

 

 

 

 

 

 

Prace pozostałych uczestników konkursu również prezentowały się wspaniale! Każda z nich wyróżniała się inwencją i oryginalnym stylem! Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział! 🏅

Dodatkowo cały zespół wziął udział w quizie dotyczącym wiedzy o PRANie. Walka była zaciekła, niektóre z pytań zaskoczyły nawet osoby z wieloletnim stażem w firmie! Dowiedzieliśmy się między innymi, że w przeszłości rekruterzy mieli okazję rekrutować pracowników do Australii. 🦘 Z niecierpliwością czekamy na kolejne quizy, które stały się comiesięcznym elementem w odliczaniu do naszych 20 urodzin, które już w grudniu.

Zostańcie z nami — będziemy zdawać relację na bieżąco! 😉

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Holandii? Przeczytaj odpowiedzi na najbardziej nurtujące kwestie:

➡️Praca w Holandii – najczęściej zadawane pytania.⬅️

 

Podobne wpisy

Zobacz blogi w tej kategorii

Zmiany w wysokości kar za przewinienia drogowe.

2 min26 kwietnia 2024

Koronawirus w Holandii

5 min21 czerwca 2022