Operator CNC - 600 euro netto/40h- aerospace

Helmond 40 godzin Metal V-024114
Praca dla specjalistów CNC w branży aerospace.
Oferta pracy Operator CNC - 600 euro netto/40h- aerospace Helmond

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

- obsługa i programowanie maszyn CNC - frezarek/tokarek/szlifierek/honownic itp.

- kalibracja i obsługa narzędzi pomiarowych

- ustawianie maszyny

- praca w wąskich tolerancjach

Dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy osób, na stanowisko:

Miejsce pracy: Helmond (Holandia)

Poszukujemy frezerów, tokarzy, szlifierzy, operatorów honownic itp.

Jesteśmy zainteresowani każdym kandydatem posiadającym doświadczenie w branży aerospace LUB w pracy z wąskimi tolerancjami.

Pracodawca działa w branży lotniczej, konkretnie zajmuje się produkcją/naprawą/montażem podwozi dla śmigłowców, helikopterów i myśliwców.

Co oferujemy

- wynagrodzenie- min.600 euro netto/40h - po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia

- cotygodniowe wypłaty

- zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach

- pracę w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się firmie- światowego lidera w branży

- opiekę koordynatorów

Liczymy na Ciebie jeśli

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

- doświadczenie w pracy w wąskich tolerancjach lub w branży aerospace

- umiejętność programowania na sterowaniu Siemens/Fanuc/Heindenhain/Mazatrol/Haas/OSP itd.

- umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

- znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym

- prawo jazdy i mile widziany własny samochód

Przejrzymy Twoją aplikację

Skontaktuj się z nami
Aleksandra Zawadzka Rekruter